Muzeum Życia w PRL może stanowić oryginalną przestrzeń eventową. Można tu z powodzeniem zorganizować kameralne wydarzenie na kilka lub kilkadziesiąt osób. Idealne miejsce na spotkanie z mediami, prezentację nowego produktu, oryginalną imprezę firmową, którą może uświetnić występ kabaretu Ramol lub lokalnych artystów, z którymi blisko współpracujemy. Położenie w centrum Warszawy to dodatkowy atut.

Zawsze dodatkowo można skorzystać z dodatkowej atrakcji – czyli wycieczki po Warszawie autobusem retro czyli popularnym „ogórkiem” lub Nysą 522.

Na życzenie możemy przygotować oryginalna dopasowaną do potrzeb ofertę, a oto kilka naszych gotowych propozycji atrakcji dla grup. Wystarczy skontaktować się przez biuro@mzprl.pl lub 515 114 469 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00.
Oto nasze propozycje:

Cały ten PRL – prywatne zwiedzanie muzeum z przewodnikiem

Prywatne zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem, który opowiada o plusach i minusach tego okresu i wielu absurdach, z którymi musieli mierzyć się Polacy. Ciekawe historie i anegdoty o PRL.

Lorneta i meduza –zwiedzanie z poczęstunkiem

Prywatne zwiedzanie Muzeum jest uzupełnione poczęstunkiem a la PRL. Każdy będzie mieć szansę spróbować chleba ze smalcem ogórkiem kiszonym i ... .

„… tamte prywatki” – kolacja z potańcówką

Kolacja w stylu typowym dla PRL z potańcówką przy muzyce tych czasów. Na stole króluje sałatka warzywna, mięso w galarecie, śledzie i wędliny… jemu się bawimy się przy muzyce, a dodatkowo żeby ubarwić zabawę uczestnicy mają do dyspozycji rekwizyty z epoki do wykorzystania w trakcie robienia pamiątkowych zdjęć.

Noc w muzeum – Wynajmij muzeum i zrealizuj swój własny pomysł

Możesz wynająć muzeum już od 300 zł i zrealizować swój własny pomysł na wydarzenie w muzeum

Raut u I sekretarza– zwiedzanie w formie gry w muzeum z przepustką na poczęstunek lub kolację a la PRL

Dziś wieczorem raut u I sekretarza. Wszyscy chcą zdobyć zaproszenie tylko jak? Zwiedzanie muzeum w formie gry z animatorami, którzy wcielają się w postaci z półświatka PRL – cinkciarz, taksówkarz, prostytutka, handlarz, badylarz, melina. Ktoś z nich z pewnością pomoże zdobyć wejściówkę. Żeby ją zdobyć uczestnicy muszą spotkać postacie półświatka i sprostać zadaniom, które przed nimi postawią. Wszyscy, którzy zdobędą odpowiednią ilość punktów idą na kolację z dygnitarzem. Zwycięzcy mogą liczyć na nagrodę w postaci towaru deficytowego.

Zapytania i szczegóły biuro@mzprl.pl ; 515 114 469 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00.