Language

/wycieczki zabytkowymi Nysami 522/

Posiadamy flotę 6 zabytkowych Nys 522 oraz zabytkowe autobusy Ogórki. Zapraszamy na nasze wycieczki jak również wynajem pojazdów do sesji, ślubu czy na transfer. To lato zapraszamy do naszej Miejskiej Strefy Wycieczek i Animacji w Koneserze. Czeka tam na was mini wystawa PRL, codzienne animacje gier podwórkowych, gra miejska a przede wszystkim ponad 10 wycieczek po najróżniejszych zakątkach Warszawy. Odwiedźcie nas codziennie. Zrealizuj bon turystyczny i zwiedzaj Warszawę!

/Wycieczka "Warszawska Przygoda"/

Odkryj nieznaną Warszawę i poczuj klimat miasta. Pokażemy Ci zaułki przedwojennego Paryża Północy i ostatnią ulicę getta na Placu Grzybowskim. Poznasz jak odbudowano stolicę po wojnie pod PKiN czy na Placu Konstytucji. Odkryjesz lokalny klimat domków fińskich na Jazdowie. Kończymy pod Muzeum Życia w PRL.

Startujemy w weekendy o godzinie 10:00 spod Hard Rock Cafe.

Czas trwania: 2h Koszt: 70 zł od osoby Zarezerwuj wycieczkę

/Wycieczka "Warszawa w Pigułce"/

Poznaj to co najważniejsze w Warszawie. Wycieczka, która pozwoli Wam zrozumieć miasto i jego historię. Od Placu Konstytucji przez Aleje Ujazdowskie, okolice Sejmu do słynnej palmy przy rondzie de Gaulla. Następnie Centrum, Pałac Kultury i Nauki aż do Placu Piłsudskiego. Tu symbole przeszłości mieszają się z najnowszą historią Polski. Następnie przejazd przez Plac Teatralny do Placu Krasińskich i pomnika Powstania Warszawskiego. Na koniec Plac Zamkowy i historia warszawskiej Starówki. A to wszystko w 2 godziny! Można? Sami się przekonajcie!

Startujemy w weekendy o godzinie 12:30 spod Muzeum Życia w PRL.

Czas trwania: 2h Koszt: 70 zł od osoby Zarezerwuj wycieczkę