/Warszawa PRL - wycieczka + zwiedzanie muzeum/

Wycieczka zabytkową Nysą i zwiedzanie Muzeum Życia w PRL z audioprzewodnikiem. W każdy weekend możesz zwiedzić Warszawę z czasów socjalizmu na pokładzie naszej zabytkowej Nysa 522, a następnie zwiedzić Muzeum Życia w PRL, gdzie otrzymasz od nas audio guide na telefon. Zaczynamy przejazdem ulicą Marszałkowską i opowieścią o Pałacu Kultury i Nauki. Następnie jedziemy Alejami Jerozolimskimi, posłuchamy o Domu Partii. Kontynuujemy wycieczkę na Plac 3 Krzyży a następnie Kruczą żeby zobaczyć przykład architektury socrealistycznej - Ministerstwo Rolnictwa. Kończymy na Placu Konstytucji na terenie MDM. Po zakończeniu wycieczki przeniesiesz się do czasów PRL zwiedzając Muzeum Życia w PRL. Po zwiedzaniu możesz odpocząć w muzealnej kawiarni a la PRL, zjeść wspaniałą WZ-kę lub loda Bambino i napić się kawy z prawdziwego ekspresu z lat 60.

Program:
1 - wyjazd sprzed Muzeum Życia w PRL
2 - przejazd Marszałkowską (opowieść o Pałacu Kultury i Nauki)
3 - następnie Nysa będzie przemierzać ulice Warszawy (trasa: Aleje Jerozolimskie - Dom Partii - Plac 3 Krzyży - Krucza - Ministerstwo Rolnictwa - Plac Konstytucji)
4 - zwiedzanie Muzeum Życia w PRL.

Wyruszamy o godzinach:
12.00 / 13.00 / 14.00 / 15.00 / 16.00.

Uwaga!
Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Czas trwania:
1 godzina 45 minut

Audio przewodnik:
Audio przewodnik dostępny jest na telefony
z systemem android - pobierz tutaj ------>

Cena:
bilet normalny - 49 zł
bilet ulgowy - 43 zł


/Wycieczki zabytkowymi Nysami 522/

Posiadamy flotę 6 zabytkowych Nys 522 oraz zabytkowe autobusy Ogórki. Zapraszamy na nasze wycieczki jak również wynajem pojazdów do sesji, ślubu czy na transfer./

Jeśli chcesz poczuć klimat miasta, odkryć historię przedwojennej Warszawy, lokalny praski sznyt i powojenne plany odbudowy albo zobaczyć Starówkę i Łazienki, zapraszamy na nasze wycieczki! Zrealizuj bon turystyczny i zwiedzaj Warszawę!

/Wycieczka "Warszawska Przygoda"/

Odkryj nieznaną twarz Warszawy i na własnej skórze poczuj historię XX wieku. Na trasie m.in Plac Grzybowski, Pałac Kultury i Nauki, przedwojenne Śródmieście: Emilli Plater, Koszykowa, Lwowska, MDM, Domki Fińskie czy też lokalny klimat Pragi na Brzeskiej i Ząbkowskiej. To wycieczka podczas której zrozumiesz jak wyglądała Warszawa przed wojną i jak została odbudowana tuż po niej. Odkryjemy ślady po kulach z powstania, kapliczki w bramach kamienic, ukryte pałacyki i fabrykę Witta w Śródmieściu. A na koniec możemy zatrzymać się w najlepszym barze mlecznym w mieście! Startujemy codziennie.

Czas trwania: 3 h Koszt: 650 zł / do 7 osób

/Wycieczka "Warszawa w Pigułce"/

Poznaj to co najważniejsze w Warszawie. Wycieczka, która pozwoli Wam zrozumieć miasto i jego historię. Od Placu Konstytucji przez Aleje Ujazdowskie, okolice Sejmu do słynnej palmy przy rondzie de Gaulla. Następnie Centrum, Pałac Kultury i Nauki aż do Placu Piłsudskiego. Tu symbole przeszłości mieszają się z najnowszą historią Polski. Następnie przejazd przez Plac Teatralny do Placu Krasińskich i pomnika Powstania Warszawskiego. Na koniec Plac Zamkowy i historia warszawskiej Starówki. A to wszystko w 2 godziny! Można? Sami się przekonajcie!

Startujemy codziennie.

Czas trwania: 3 h Koszt: 650 zł / do 7 osób Zarezerwuj wycieczkę