post_Muzeum prl plus muzeum wodki

/ Weekendowa okazja!
Kup 1 bilet na 3 atrakcje!

1. Podróż zabytkową NYSĄ 522 +

2. Bilet do Muzeum PRL +

3. Bilet do Muzeum Polskiej Wódki

TRZY atrakcje = jedna cena = 75 zł

Kup jeden bilet na zwiedzanie dwóch muzeów oraz podróż zabytkową NYSĄ!

1. Zaczynasz zwiedzanie wizytą w Muzeum Życia w PRL. Wejścia do muzeum w ramach tej oferty odbywają się w następujących godzinach:
12:55 / 13:55 / 14:55 / 15:55


2. Wyjeżdżasz do Muzeum Polskiej Wódki. Nysa czeka przez wejściem do Muzeum Życia w PRL i odjeżdża do Muzeum Polskiej Wódki dwadzieścia minut przed kolejną, pełną godziną czyli odpowiednio:
13:55 / 14:55 / 15:55 / 16:55

3. Pamiętaj, że wyjazd z Muzeum Życia w PRL do Muzeum Polskiej Wódki odbywa się o ściśle określonej godzinie, godzinę po wejściu do muzeum. Jeśli kupiłeś bilet np. na godzinę 12.55, wchodzisz do Muzeum Życia w PRL o 12.55 a do Muzeum Wódki wyjeżdżasz o 13.55.

4. Przed wyjściem z Muzeum Życia w PRL odbierz w recepcji voucher z zapisaną godziną zwiedzania Muzeum Polskiej Wódki.

Uwaga:
– Kupując bilet przez stronę Muzeum Życia w PRL wchodzisz do naszego muzeum o godzinie, na którą kupiłeś bilet a wyjazd do Muzeum Polskiej Wódki odbywa się godzinę po godzinie wejścia do Muzeum Życia w PRL. Jeśli kupiłeś bilet np. na godzinę 12.55, wchodzisz do Muzeum Życia w PRL o 12.55 a do Muzeum Polskiej Wódki wyjeżdżasz o 13.55

– Kupując bilet w Muzeum Życia w PRL – zaczynasz zwiedzanie od tego muzeum. Kupując bilet w Muzeum Polskiej Wódki zaczynasz zwiedzanie na Pradze – sprawdź godziny.

– Nysą pojedziesz w jedną stronę

– Wyjazd do Muzeum Polskiej Wódki następuje o ściśle określonej godzinie

– Przed wejściem pokaż bilet

– Bądź 5 min. przed odjazdem

– 7 osób to maksymalna liczba pasażerów

– Bilet promocyjny weekendowy uprawnia do wejścia do Muzeum Polskiej Wódki, Muzeum Życia w PRL oraz przejazdu w jedna stronę Nysą 522 pomiędzy muzeami.

– Sprzedaż biletów wyłącznie dla osób dorosłych

Więcej informacji i rezerwacje tel. 511 044 808, rezerwacje@mzprl.pl Godzina wejścia do Muzeum Polskiej Wódki jest potwierdzana w momencie zwiedzania Muzeum Życia w PRL.


/ Wycieczki zabytkowymi Nysami 522

Jeśli chcesz poczuć klimat miasta, odkryć historię przedwojennej Warszawy, lokalny praski sznyt i powojenne plany odbudowy albo zobaczyć Starówkę i Łazienki – a to wszystko w niekonwencjonalny sposób, zamów jedną z naszych nietuzinkowych wycieczek! Chętnych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 515 114 469 lub mailem biuro@mzprl.pl

/ Warszawa PRL z wizytą w Muzeum Życia w PRL

Możesz poznać Warszawę z czasów socjalizmu na pokładzie naszej zabytkowej Nysy 522, a następnie zwiedzić Muzeum Życia w PRL korzystając z audio przewodnika zainstalowanego na swoim własnym telefonie. Wystarczy pobrać wcześniej aplikację, a następnie wchodząc do muzeum uruchomić ją w recepcji za pomocą kodu QR. Wycieczkę zaczynamy pod muzeum, ruszając w ulicę Marszałkowską słuchając opowieści o Pałacu Kultury i Nauki. Następnie jedziemy Alejami Jerozolimskimi i przejeżdżamy obok Domu Partii.

Kontynuujemy wycieczkę udając się na Plac 3 Krzyży a następnie na ulicę Kruczą żeby zobaczyć przykład autentycznej architektury socrealistycznej - Ministerstwo Rolnictwa. Kończymy na Placu Konstytucji skąd udajemy się do Muzeum Życia w PRL aby zgłębić temat życia w poprzedniej epoce. Na koniec warto odpocząć w muzealnej kawiarni a la PRL, zjeść wspaniałą WZ-kę lub loda Bambino i napić się kawy z prawdziwego ekspresu z lat 60.

Odjeżdżamy z muzeum o godzinach:

12.00; 13.00; 14.00; 15.00; 16.00
Pamiętaj kupując tą ofertę na wybraną godzinę najpierw jedziesz Nysą a potem zwiedzasz muzeum. Muzeum zwiedzasz indywidualnie.

Uwaga!
Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja, w dniu wycieczki może nie być już miejsc. Kup wycieczkę tutaj --->.

Czas trwania:
ok 2 godziny

Koszt:
bilet normalny - 59 zł
bilet ulgowy - 53 zł

Audio przewodnik:
Audio przewodnik dostępny jest na telefony
z systemem android - pobierz tutaj ------>

W tygodniu wycieczka dostępna jest w opcji wycieczki prywatnej w cenie 450 zł (Nysa dla 1-7 osób) plus wstęp do muzeum. Kupując tą wycieczkę za wejście do muzeum płacisz cenę biletu ulgowego.

/ Wycieczka „Warszawa w pigułce”

Poznaj to co najważniejsze w Warszawie. Wycieczka, która pozwoli Wam zrozumieć miasto i jego historię. Od Placu Konstytucji przez Aleje Ujazdowskie, okolice Sejmu do słynnej palmy przy rondzie de Gaulla. Następnie Centrum, Pałac Kultury i Nauki aż do Placu Piłsudskiego. Tu symbole przeszłości mieszają się z najnowszą historią Polski. Następnie przejazd przez Plac Teatralny do Placu Krasińskich i pomnika Powstania Warszawskiego. Na koniec Plac Zamkowy i historia warszawskiej Starówki. A to wszystko w 2 godziny! Można? Sami się przekonajcie!

Startujemy codziennie.

Czas trwania: 3 h Koszt: 750 zł / do 7 osób Zarezerwuj wycieczkę

/ Wycieczka „Warszawa nieznana”

Odkryj nieznaną twarz Warszawy i na własnej skórze poczuj historię XX wieku. Na trasie m.in Plac Grzybowski, Pałac Kultury i Nauki, przedwojenne Śródmieście: Emilli Plater, Koszykowa, Lwowska, MDM, Domki Fińskie czy też lokalny klimat Pragi na Brzeskiej i Ząbkowskiej. To wycieczka podczas której zrozumiesz jak wyglądała Warszawa przed wojną i jak została odbudowana tuż po niej. Odkryjemy ślady po kulach z powstania, kapliczki w bramach kamienic, ukryte pałacyki i fabrykę Witta w Śródmieściu. A na koniec możemy zatrzymać się w najlepszym barze mlecznym w mieście!

Startujemy codziennie.

Czas trwania: 3 h Koszt: 750 zł / do 7 osób Zarezerwuj wycieczkę

/ Wycieczki „Ogórkiem” po Warszawie

Zachęcamy nawet niewielkie grupy do skorzystania z wycieczki „ogórkiem”, który ma moc przenoszenia w czasie. Dzięki temu unikatowemu doświadczeniu uczestnicy jeszcze lepiej zapamiętają pobyt w Warszawie! Dobierzemy dla Was najciekawszą możliwą trasę.

"Ogórki" to kawał warszawskiej historii na kołach, a nie jakaś bujda na resorach! Prawdziwe perełki to: czerwony Chausson z lat 40-tych, który jako pierwszy wyjechał na ulice powojennej Warszawy, uroczy i elegancki San polskiej produkcji czy Jelcz, czyli właśnie słynne PRL-owskie „Ogórki”.Zarezerwuj wycieczkę.Spis naszych autobusów znajdziesz tutaj ---->