Language

/Bezpłatna przejażdżka Nysą 522 „Śladami PRL"/

W każdą niedzielę listopada i grudnia zwiedzający Muzeum Życia w PRL mają wyjątkową okazję przejażdżki po Warszawie na pokładzie Nysy 522 . Każda przejażdżka trwa około 25 minut. Start o 11.30, ostatnia przejażdżka o 15.00. Liczba miejsc ograniczona. Miejsce w Nysie można zarezerwować w recepcji muzeum w trakcie zakupu biletów wstępu. Życzymy udanej zabawy!

Trasa: - Muzeum Życia w PRL - Ministerstwo Rolnictwa - Pałac Kultury i Nauki - Dom Partii - Muzeum Życia w PRL


/wycieczki zabytkowymi Nysami 522/

Organizujemy wycieczki zabytkowymi Nysami 522. Muzeum Życia w PRL jest częścią Adventure Warsaw, a zarazem jedną z atrakcji podczas organizowanych wycieczek zabytkowymi Nysami 522. Zapraszamy do udziału w wycieczkach lub do wynajmowania zabytkowych Nys 522. Poniżej znajdziecie krótki opis wycieczek.

/Wycieczka "Czar PRL"/

Poznaj najważniejsze obiekty i przejedź z nami przez całą historię socjalizmu w Polsce. Zobaczysz najważniejsze symbole epoki jak Pałac Kultury i Nauki, Dom Partii i Plac Konstytucji. Dowiesz się jak po wojnie odbudowano stolicę a pod Ministerstwem Rolnictwa poznacz utopijne projekty minionego systemu. Na koniec w muzeum poznasz jak się żyło i dowiesz się więcej o historii i upadku PRL.

Czas trwania: 3h Rezerwuj w Adventure Warsaw

/Wycieczka "Warszawska Przygoda"/

Odkryj nieznaną Warszawę i poczuj klimat miasta. Pokażemy Ci zaułki przedwojennego Paryża Północy i ostatnią ulicę getta na Placu Grzybowskim. Poznasz jak odbudowano stolicę po wojnie pod PKiN czy na Placu Konstytucji. Odkryjesz lokalny klimat Pragi w "trójkącie bermudzkim" a na ochłonięcie spróbujesz prawdziwej polskiej kuchni w barze mlecznym. Na koniec odwiedzimy Muzeum Życia w PRL by poczuć klimat minionego ustroju.

Czas trwania: 4h Rezerwuj w Adventure Warsaw